Wybierz język: polski
Zapraszam na moje profile społecznościowe:
Data publikacji: 07 marca 2018

List do wyborców.

Praktyczne wskazówki i porady jak napisać profesjonalny list do wyborców stosując najskuteczniejsze techniki retoryczne w polityce.

List powinien być jednostronicowy, przejrzysty i czytelny z zachowaniem zasad pisowni – gramatyki, ortografii, interpunkcji. Treść winna zwracać się bezpośrednio do adresata, zawierając wyraźny wstęp, rozwinięcie i zakończenie.

W treści powinieneś odnieść się do osobistych doświadczeń oraz zebranych oczekiwań wyborców. Możesz pozwolić sobie na refleksję w formie wdzięczności za dotychczasowe wsparcie i słowa otuchy. Kolejno odnieś się do ogólnych założeń swojego programu, nie punktów. Odwołuj się do uczuć, wartości i poczucia bezpieczeństwa. Wykaż się determinacją i zapewnij o swoich kompetencjach. Złóż odpowiedzialną deklaracje, z której wywiązanie się bierzesz za punk honoru i zaszczytu. W zakończeniu odważnie posłuż się trzykrotnie słowem „Będę”, używając je w zdaniu oznajmującym: „Będę wójtem skutecznym, który…”, „Będę burmistrzem porozumienia i dialogu”, „Będę prezydentem nowoczesnego miasta…” .

Dodatkowo możesz na liście zamieścić swoje zdjęcie oraz napisany odręcznie zwrot grzecznościowy „Szanowni Państwo” i „Z wyrazami szacunku” plus osobisty podpis.

Kariera w polityce.
Jak rozpalić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę?

Kariera w polityce to książka dla każdego, kto swoją aktywność zawodową chce połączyć z polityką i rozbudzić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę dla zwiększenia rozpoznawalności, pewności siebie i wykreowania indywidualnej marki. W książce znajdziesz praktyczne wskazówki które talenty, cechy i umiejętności rozwijać aby wzniecić żar charyzmatycznego lidera i mówcy np. w kontekście męża stanu i silnego przywód. Ponadto, dowiesz się jaką strategię i taktykę przyjąć aby zwiększyć swoje szanse w kampanii wyborczej a ewentualną porażkę przekuć w zwycięstwo.

DODATEK SPECJALNY - sploty charyzmatycznych stylów, techniki wywierania wpływu oraz style komunikowania w polityce i biznesie.

Dowiedz się więcej
Bartosz Czupryk