Wybierz język: polski
Zapraszam na moje profile społecznościowe:
Data publikacji: 25 lipca 2018

Ulotka kandydata na radnego.

W zależności od sytuacji na scenie politycznej, warto wziąć pod uwagę jeden z dwóch aspektów: apolityczny charakter działalności kandydata lub konkretną przynależność partyjną kandydata.

W wyborach samorządowych równe szanse będą mieć kandydaci niezrzeszeni tzw. bezpartyjni, i kandydaci partyjni. Natomiast w wyborach parlamentarnych liczyć się będzie popularność partii lub organizacji społecznej, startującej w wyborach.

Warto więc, mocno wyróżnić lidera listy, który swoim nazwiskiem będzie przyciągał wyborców. Ponadto wszystkich tych kandydatów, który są najbardziej rozpoznawalni we własnym okręgu wyborczym.

Ulotkę z kandydatami z listy nie warto łączyć z całą treścią programu wyborczego, ponieważ jej rozmiar i nadmiar treści nie będą atrakcyjne dla odbiorcy. Lepiej zrobić osobną ulotkę programową lidera i osobną ulotkę z sylwetkami wszystkich kandydatów. W praktyce każdy kandydat z listy powinien posiadać własne ulotki, na których zamieści główne hasła programowe komitetu oraz własny program. To w zupełności wystarcza.

Nie można zapomnieć o dobitnym haśle zamieszczonym na pierwszej stronie ulotki. A jeśli hasłu zechcesz przypisać fotografię lub symbol, poradź się eksperta albo przynajmniej kilku osób, pytając o ich pierwsze skojarzenie. Pamiętaj, że najbardziej efektywne będą te obrazy lub symbole, które wywoływać będą konkretne i zaplanowane skojarzenia w ciągu kilku sekund.

Kariera w polityce.
Jak rozpalić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę?

Kariera w polityce to książka dla każdego, kto swoją aktywność zawodową chce połączyć z polityką, rozbudzić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę, zwiększając przez to własną rozpoznawalność, pewność siebie dla wybrzmienia indywidualnej marki. W książce znajdziesz praktyczne wskazówki, które talenty i umiejętności rozwijać, aby stać się silnym przywódcą, mężem stanu. Ponadto, dowiesz się jaką strategię i taktykę przyjąć aby zwiększyć swoje szanse w kampanii wyborczej, a niepowodzenie przekuć w zwycięstwo.

DODATEK SPECJALNY - sploty charyzmatycznych stylów, techniki wywierania wpływu oraz style komunikowania w polityce i biznesie.

Dowiedz się więcej
bartoszczupryk.pl