Wybierz język: polski
Zapraszam na moje profile społecznościowe:

Szanowni Państwo

Nazywam się Bartosz Czupryk. Z wykształcenia jestem politologiem a zawodowo - specjalistą ds. wizerunku i marketingu politycznego, coachem i trenerem m.in. charyzmy, wystąpień publicznych, mowy ciała, wywierania wpływu i perswazji. Na co dzień zajmuje się kreowaniem wizerunku polityków, biznesmenów i osób publicznych, ogólnie marketingiem politycznym i komunikacją. Pracuję w calej Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Ponadto, jestem obserwatorem i komentatorem życia politycznego.

 

Dotychczas udzieliłem kilkadziesiąt wywiadów komentując sytuację polityczną, wizerunek osób publicznych i polityków w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych dla największych stacji telewizyjnych, serwisów informacyjnych, gazet i portali internetowych m.in. TVP Info, TVP Panoram, Polsat Wydarzenia, Polsat News, TVN24, TVN BiŚ, Polskie Radio, Radio Zet, Radio Szczecin, Radio Łódź, Do Rzeczy, Super Nowości, Super Expres, Fakt, Wirtualna Polska, Wirtualne Media, PRoto.pl, Parlamentarny.pl i wielu innych. 

 

Poprzez szkolenia i sesje indywidualne wykreowałem blisko 200 indywidualnych marek w polityce i biznesie. Szkolę kandydatów na radnych powiatowych i gminnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, posłów do Sejmu i Europarlamentu oraz biznesmenów i handlowców. Opracowuję strategię "know how", prowadzę kampanię wyborcze, przygotowuję kandydatów do debat i wystąpień bublicznych, rozwijam umiejętności i wiedzę. Dostarczam informacji. Swoje doświadczenie zawdzięczam ciężkiej i efektywnej pracy oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w Europie. 

 

 

15 lat doświadczenia
1500 przeszkolonych osób
200 wykreowanych marek

 

 

 

Kariera w polityce.
Jak rozpalić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę?

Kariera w polityce to książka dla każdego, kto swoją aktywność zawodową chce połączyć z polityką, rozbudzić w sobie charyzmatycznego lidera i mówcę, zwiększając przez to własną rozpoznawalność, pewność siebie dla wybrzmienia indywidualnej marki. W książce znajdziesz praktyczne wskazówki, które talenty i umiejętności rozwijać, aby stać się silnym przywódcą, mężem stanu. Ponadto, dowiesz się jaką strategię i taktykę przyjąć aby zwiększyć swoje szanse w kampanii wyborczej, a niepowodzenie przekuć w zwycięstwo.

DODATEK SPECJALNY - sploty charyzmatycznych stylów, techniki wywierania wpływu oraz style komunikowania w polityce i biznesie.

Dowiedz się więcej
bartoszczupryk.pl